HAKKIMIZDA

Latinceden türetilmiş İspanyolca bir kelime olan Solis, güneşin güç ve üretkenlik kaynağı olduğu anlamına gelmektedir. Güneş, dünyadaki yaşamı sürdürmek için ne kadar önemli ise, Solis markası da verimliliği artırıp refah yollarını aydınlatarak çiftçilerin yaşamında eşit derecede önemli olmayı hedeflemektedir. Solis logosunda kullanılan mavi, istikrar, güç, zarafet ve resmiyet ile ilişkilendirilir. El yazısı yazı tipi tutarlılığı gösterir ve alt çizgiler ürünümüzdeki kalite ve tutarlılığı güçlendirir.

Hindistan’ın Sonalika Grubu kuruluşlarından biri olan ITL (International Tractor Limited) firması, 1995 yılında üretimine başladığı Solis traktörler ile bugün dünyanın ilk altı traktör üreticisi arasındadır. Bu güçlü üretim kapasitesini, teknoloji ile harmanlamak isteyen ITL, dünyanın ilk taşınabilir dizel motor üreticisi, Japon devi Yanmar ile gerçekleştirdiği iş birliği  kapsamında 2017 yılından bu yana Solis traktörler tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de Yanmar güvencesi ile tüketici ile buluşmaya başlamıştır. Türkiye’de Solis traktörler, Türk tüketicisinin tercihlerine göre özelleştirilmiş yapısı ile 26 ile 90 HP aralığında tek çeker ve çift çeker olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Solis ve Yanmar iş birliği ile İzmir’in Menderes ilçesinde kurulan fabrikada montajları tamamlanan Solis traktörler, Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağı ile Türk çiftçisine en iyi şekilde hizmet vermek için kendini sürekli gelişmeye adamıştır.

Detaylı bilgi için Solis global sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Solis ?

İnovasyon

ITL, üstün araştırma ve geliştirme kanadında, traktörlerde CDRi teknolojisini getiren ilk Hindistan şirketidir. Hızlı ve tempolu bir iş alanında, teknolojiyi yakından takip etmek temel değerlerimizdendir.

Güven

Dünya genelinde 900.000’den fazla müşterimizin beklentilerini karşıladığımız ve bu beklentileri aştığımız için büyük gurur duyuyoruz.

Şeffaflık

1.450’den fazla iş ortağı, kesintisiz iş akışını, sorumluluklarını yerine getirmeyi ve başarıyı garanti eder.

Samimiyet

Yanmar, çok değerli ortaklarımızdan biridir. Bu ortaklığın başarısı, Solis ailesi için büyük bir gurur kaynağıdır.

Güvenilirlik

Güçlü yönümüz, her ülkenin gelişiminin bağlı olduğu tarım ve tarım ekipmanlarıdır. Ekilen tek bir tohum, gelecek nesiller için refah ve mutluluk haşatına dönüşür.

İnovasyon

ITL, üstün araştırma ve geliştirme kanadında, traktörlerde CDRi teknolojisini getiren ilk Hindistan şirketidir. Hızlı ve tempolu bir iş alanında, teknolojiyi yakından takip etmek temel değerlerimizdendir. Eşsiz ve mükemmel Ar-Ge kanadımızla, inovasyon ve özgünlüğün öncülük etmesini sağlıyoruz.

Güven

Dünya genelinde 900.000’den fazla müşterimizin beklentilerini karşıladığımız ve bu beklentileri aştığımız için büyük gurur duyuyoruz. 900.000 müşteri sayısı değil, müşterilerimizin gülümsemesini ve memnuniyetinin temsilidir ve bu bizim için kesinlikle paha biçilmezdir.

Şeffaflık

1450’den fazla iş ortağından oluşan güçlü bir ağ ile operasyonlarımızın değer yapısını oluşturmayı amaçlıyoruz. İş ortaklarımız bizler ile el ele vererek, karşılıklı büyümeyi ve başarıyı olağan kılarak organizasyon yapısının desteklemektedir. 1.450’den fazla iş ortağı, kesintisiz iş akışını, sorumluluklarını yerine getirmeyi ve başarıyı garanti eder.

Samimiyet

Yanmar, çok değerli ortaklarımızdan biridir. Bu ortaklığın başarısı, Solis ailesi için büyük bir gurur kaynağıdır.

Güvenilirlik

Solis, tüm kıtalarda 120’den fazla ülkede gelişime olanak sağlıyor. Güçlü yönümüz, her ülkenin gelişiminin bağlı olduğu tarım ve tarım ekipmanlarıdır. Ekilen tek bir tohum, gelecek nesiller için refah ve mutluluk haşatına dönüşür.
0
Ürünlerimiz
0
Bayi ve Servislerimiz
0
Değerli Müşterimiz